Teknolojinin gelişmesi ile birlikte online giyim satış mağazaları açıldı ve güzel prim alınınca bu yaygınlaştı elektronik eşyalar, gıdalar hatta hayvanlar online satışa sunulmaya başlandı. Hayvanların satılması taraftarı olmadığımı belirtmek isterim eğer gerçek bir hayvan sever iseniz barınakları ziyaret eder ve istediğiniz hayvanı kendinize bir dost olarak oradan seçersiniz. Hayvanlar bizim güzel duygularımızı ortaya çıkarırken neden onları bu kapitalizmin içine çekelim. Bu alıp beslediğimiz hayvanların ihtiyaçlarını gidermek için yaygınlaşan Online pet shop sitelerini tabi ki kullanabiliriz.

 

Bu siteler de neler var?

 

Eğer internette gezinmeyi seven dışarıdaki kalabalıktan dolayı bir türlü alışveriş yapmak istemeyen biri iseniz mutlaka bu siteleri gezinin. Çünkü içlerinde beslediğiniz her türlü hayvan ile ilgili değişik oyunlar, mamalar ve bakım ürünleri bulabilirsiniz. Tabi bir de Online pet shop sitelerinin en güzel yanı sizlere sunduğu kampanya ve indirimler, hatta bazı siteler bağışlar ile ilgili sosyal sorumluluk projeleri hazırlamaktadır. Hayvan sever bir birey olarak bunlara da oturduğunuz yerden bir tık yaparak katılmak güzel olacaktır. Mesela köpeklerinizin çene yapısını güçlendirmek, kemirme ve çiğneme ihtiyaçlarını gidermek için satılan halka, üçgen yada istediğiniz herhangi bir şekilli oyuncak bulabilirsiniz. Seyahat ederken can dostunuzu evde yalnız bırakmak istemezseniz yada veterinere götürmeniz gerekirse Online pet shop sitelerinde istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

 

Örneğin; beslediğiniz hayvan kuşsa bir kafes, kediyse pratik katlanabilir bir taşıma kutusu, küçük bir evcil hayvan ise üstü açık çeşitli parkurlar. Tabi bu siteler de hayvanlar için çeşitli bakım ürünleri, tuvalet eğitim setleri yada beslemek istediğiniz küçük boyuttaki balık gibi hayvanlar da bulmak mümkün. Bazı Online pet shop siteleri sadece satış yapmamakta aynı zaman da hayvanlar hakkında kısa bilgiler de vermektedir. Sürekli kullandığım bir kaç sitede mama çeşitleri, mamaların neye göre verilmesi gerektiği ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktaydı.

 

Bu konuda veterinerinizden yeterli bilgiyi alma zamanı bulamadıysanız ayrı bir araştırma vaktiniz de yoksa alışveriş yaparken bilgi veren siteleri tercih ederek yazılan yazıları okumak size yeterli gelecektir. Kendinize harcadığınız vakti beslediğiniz can dostlarınız için de harcayın bir güzellik yapın ve bu siteleri gezin mutlaka haberdar olmadığınız eğlenceli ve yararlı ürünlere rastlayacaksınız.

Cevapla

Please enter your comment!
Please enter your name here