Eğer evlerinizde kedi bakmaya karar verdiyseniz hijyen açısından her şeyin kontrolünüz altında olması gerektiğini bilmelisiniz. Özellikle kedinizin tuvalet alışkanlığının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi adına yardımcı malzemeleri bulundurmanız gerekmektedir. Bunlardan biri olan kedi kumu ile artık bu yönde herhangi bir sıkıntı yaşamadan çözüm elde etmeyi başaracaksınız. İçeriğinde % 100 doğal maddeler bulunan, kedinize ve çevrenize sağlık açısından asla tehdit unsuru oluşturmayacak bir ürün almanız gerektiğini de bilmelisiniz.

 

Topaklaşan Kedi Kumları Etkili midir?

 

Sıvıyı emen ve hemen topaklaşan kedi kumu işlevsellik bakımından daha tatmin edici olacaktır. Aynı zamanda bu kumların farklı aroma ve kokuya sahip olanları da söz konusudur. Hoş koku yayması ile çevrenizi daha kaliteli hale getirmekte de başrol oynar. Farklı lt paketlerine sahiptir. Aynı zamanda sahip olduğunuz kedinizin kilosuna göre doğru bir ürün satın almak daha yararlı olacaktır.

 

Emici Özelliği Ne Kadar Önemli?

 

Kedileriniz tuvaletini yaptığında size kalan sadece topaklaşan kumu alıp atmak olmalıdır. Bunun için ultra düzeyde bir emiş gücü olmasına dikkat etmelisiniz. Bu alanda pek çok markanın emici özelliği açısından müşterilerine garanti verdiği de bilinmektedir. Kedilerinizin gün içerisinde her daim keyif içerisinde bu alışkanlığını gidermesi adına yine minimum seviyelerde tozlanma gösteren ürünlere yönelmesi gerektiğinin de altını çizelim. Her daim fark yaratan ve sizi mutlu kılan bir alışverişi ancak bu kedi kumu detayları ile gerçekleştirebilirsiniz.

TEILEN
Önceki İçerikKedi Kumu Nasıl Temizlenir?
Sonraki İçerikKedi Kumu Nedir?

Cevapla

Please enter your comment!
Please enter your name here