Balıklar, ‘derya kuzuları ‘ tasviriyle hafızalarımızda yer edinmiştir. Sadece besin olarak faydalanmak için değil, akvaryum türleriyle de besleyerek bir nevi kendimizi rehabilite edebilmekteyiz. Akvaryum içerisinde onları izlemek, doktorlar tarafından da söylendiği üzere, insanları huzura ve dinginliğe kavuşturmaktadır. Ayrıca bildiğiniz üzere besin olarak da faydalanabileceğimiz türleri bulunmaktadır. Şimdi sizlere Balık yemi üzerine güzel bir site tanıtımı gerçekleştireceğiz.

 

           En Kaliteli Yemlerin Tek Adresi www.mamasepeti.com

 

           Balık yemi:

 

Öncelikle, siteye girişi biraz anlatmak da fayda var. Kaliteli ve güzel bir görsel içerikle karşılaşmaktayız. Güzel bir tasarımın gerçekleştiğini görebilmekteyiz. Kedi, Köpek, Kuş, Balık, Sürüngenler gibi canlılara ait başlıklar belirtilmiş durumdadır. Ayrı ayrı bu canlıların besinlerine bu site üzerinden ulaşabilirsiniz. Şimdi bizim üstünde duracağımız balık yemi bölümüne gelelim. Balık bölümüne giriş yaptığımızda farklı kategorilerle karşılaşmaktayız. Akvaryum ve bunun ile alakalı malzemeler, yani aydınlatması, iç-dış filtreleri vb. ürünleri görebilmekteyiz.

 

Balık yemi kategorilerinde geniş bir yelpazede önemli çeşitler bulunmaktadır. Arama bölümünden markaya veya fiyata göre arama gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca çok satılan yemlerden de marka konusunda aklınızda ki soru işaretlerini giderebilirsiniz. 6 sayfada belirlenen çeşitlerin birçoğunun indirimli kampanyalarda olduğunu da söyleyebiliriz.

 

           Yem Türleri

 

Sitenin bünyesinde balıklarınız için farklı yem türleri bulunmaktadır. Pul yemler, kova yemler, granül yemler, tablet ve kurutulmuş yemler mevcuttur. En çok çeşit olarak sunulan yem türü ise 44 farklı çeşitle, Granül yemlerdir.

 

           Fiyatlar

 

Yem fiyatlarına bakacak olursak, genellikle fiyatlar 13 ile 106 lira arasında değişmektedir. Yazının başında da belirtmiştik, şu an kampanya süreci olduğu için fiyatlar bu doğrultudadır.

 

Gayet başarılı ve kendilerini kanıtlamış bir durumda olduklarını görebilmekteyiz. Ayrıca dikkat çekilecek bir diğer husus en hızlı ve en güvenilir bir şekilde ürün alışverişinin gerçekleştirebiliyor olmasıdır. En altta sağ köşede mesaj bırakma bölümü mevcuttur. Oradan taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yine sağ üst köşede şirketin destek hattı mevcuttur. Bizzat arayarak da kendilerine ulaşıp gerekli destekleri alabilirsiniz.

 

3 farklı ödeme yöntemi mevcuttur. Kapıdan ödeme, kredi kartıyla ödeme (mastercard, vısa ) Banka havalesi / EFT (Paypal ) yöntemleri güvenilir bir şekilde alışveriş yapacağınız yöntemler arasında bulunmaktadır.

 

Kaliteli ve başarılı kadrosuyla bu siteyi sizlere önerebiliriz. Kesinlikle yemler, mamalar hususunda uğramanız gereken bir adres konumundadır.

TEILEN
Önceki İçerikBalık Yemi Seçimi
Sonraki İçerikKöpek Mamaları

Cevapla

Please enter your comment!
Please enter your name here