Akvaryumlar hem görselliği hem de canlı hayvan beslemek açısından birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Akvaryum alırken Tercihlerimizde nelere dikkat etmeliyiz ve hangi fiyat aralığında alım yapmalıyız bu yazımızda bunları inceleyeceğiz.

 

Akvaryum Evimizin Neresinde?

 

Öncelikle evimizde akvaryumu koyacağımız yerin planını iyi yapmalıyız. Misafirlerinizin rahatlıkla görebileceği bir yerde konumlandırmanız evinizin görselliği açısından da daha güzel olur. Sonrasında ise yerleştireceğiniz yere göre ölçülerini de tam olarak ayarlamanız gerekiyor yoksa tekrar uğraşmak zorunda kalırsınız. Artık akvaryum fiyatları ve marka arayışına girebiliriz. Şimdi bizde size edindiğimiz fiyat araştırmalarını paylaşacağız.

 

Akvaryum Fiyat aralıkları

 

Akvaryumların da birçok üründe olduğu gibi çeşitleri bir hayli fazladır. Seçim yaparken görselliğin yanında kullanış özelliklerine de dikkat edilmesi gerekir. Akvaryum fiyatları boyutları, özellikleri ve görünümü açısından da fiyat farkı gösterebilir. İyi bir alım için iyi bir araştırma gerekir internetten alım yapacaksak karşılaştırmaları mutlaka yapmalıyız. Birçok sitede bu konuda kolaylıklar var.

 

Akvaryum fiyatları internetten satış yapan sitelerde, tavan fiyatı yaklaşık olarak 101X43X60 cm. ölçüleri için 2.500.00 TL’dir. Taban fiyatını ise Duvar akvaryumu olarak adlandırılan 230 mm çapındaki akvaryum oluşturmaktadır. Fiyatı da 16.00 TL’dir. Sonuç olarak akvaryum fiyatları arasında dağlar kadar fark varmış gibi görünse de ürün özelliklerinin bu konuda büyük bir yeri var. Ebatlara göre fiyat aralıklarını maddelerle daha kolay anlaşılır bir hale getirelim.

 

l 70 cm ölçülerinde 75.00 TL

l 46*12*31,5h cm ölçülerinde 169,00 TL

l 35*21*26h cm ölçülerinde 205,00 TL

l 150*50*65h cm. ölçülerinde 1.009,00 TL

l 101*43*60 cm ölçülerinde 2.500.00 TL

 

 

Birkaç fiyat aralığını yukarıda belirttik. Ama bu sizin için bir kısas olmasın hepsinin ürün özellikleri farklılık göstermektedir. Mutlaka güvenilir olan alışveriş sitelerinden fiyat ve özellikleri mutlaka araştırın. Aynı ürün birkaç sitede yer alabilir, kargo bedeli ve toplam tutarı da göz önüne alarak satın alımı gerçekleştirin. Günlük hayatta yapacağınız akvaryum fiyatları araştırmasında da özenli olmalısınız ki zarara uğramayın.

 

 

Size tercihimiz, 60 cm ebatlarındaki bir akvaryumu 60.00 TL’ye satın alabilirsiniz. Akvaryumlar görsellikleri ve özellikleri bakımından fark gösterir. İyi bir seçim yaparak Hem bütçenizi sarsmaz hem de balıklarınızla mutlu olursunuz.

Cevapla

Please enter your comment!
Please enter your name here